danskalender.nl

de agenda voor de
bewuste blotevoetendansers

Inspirerende vrouwen
meer dan 4000 sessies per maand

Kies een plaats op afstand waarvan evenementen gesorteerd worden. Je kunt dit later eenvoudig wijzigen. (De plaats wordt bewaard in een cookie.)

Deze lijst bevat evenementen met een danscomponent die in de komende periode, van minimaal drie maanden, minstens één maal voorkomen. Klik op de naam voor de planning van een evenement. Voor evenementen per dag zie de evenementagenda.

plaatsdagevenementlocatie
Beekdinsdag5 Ritmes® open lesdanszaal Artamuse
Dr. Stassenstraat 88
GeleenzaterdagBiodanza LiveLife workshopWijksteunpunt Amusant
Wagenaarstraat 160
SittarddinsdagVita Biodanza
open groep
Dance Studio On Fire
Helstraat 12-16
HulstdinsdagClassic Nia ClassSportcentrum Delta
Oude Zoutdijk 4
HulstvrijdagClassic Nia ClassSportcentrum Delta
Oude Zoutdijk 4
Stokershorstzondagblote voeten neotangoInnessence
Stokershorst 1
EindhovenzaterdagEcstatic DanceScala
Kardinaal de Jongweg 75
TilburgwoensdagClassic Nia ClassLOFT-Studio 5
Ringbaan Oost 8-17
Tilburgzaterdag5Ritmes mini-workshopLoft, Studio 1
Ringbaan Oost 8
Bredavrijdag5Ritmes Wakkere WavesCopacabana
Overakkerstraat 190
BredavrijdagYogadanzaCopacabana
Overakkerstraat 190
Bredavrijdag2GetherinDanceCopacabana
Overakkerstraat 190
BredazaterdagMassagedansCopacabana
Overakkerstraat 190
BredazaterdagAuthentic Movement 5RitmesCopacabana
Overakkerstraat 190
BredazaterdagDansend HartCopacabana
Overakkerstraat 190
Bredazaterdag2GetherinDanceCopacabana
Overakkerstraat 190
VierlingsbeekmaandagClassic Nia ClassJoffershof
Laurentiusstraat 2
Den BoschwoensdagDansen op de Paradebuiten
Parade
Den Boschwoensdag5Ritmes Woensdag WavesPand 18
St. Josephstraat 18
Den Boschvrijdagchakradans/ontspanningsdansPand 18
St. Josephstraat 18
Den Boschvrijdagthema volgtPand 18
Josephstraat 18
Den BoschzondagSunday Morning Delightpand 18
St. Josephstraat 18
DordrechtdonderdagDordrecht DanstEnergiehuis
Noordendijk 148
DordrechtzondagYogadanzaYogastudio Sayang
Ambachtstraat 1A
Gorinchemdinsdag'Move to it'ULO
Zusterstraat 31
GorinchemvrijdagDans JOUW DansmeditatieCSG Gorinchem
De Vijfde uitgang 5
RotterdammaandagMoondanceCentrum Djoj Rotterdam
Antony Duyklaan 5-7
RotterdammaandagZen en FitnessDjoj
Antony Duyklaan 5-7
Rotterdamwoensdag5RhythmsDe Danszaal
G.W. Burgerplein 12
RotterdamwoensdagOpen Floor DansCentrum Djoj
Antony Duyklaan 5-7
RotterdamdonderdagPure Dance | De 5-RitmesCentrum Djoj
Antony Duyklaan 5-7
Rotterdamdonderdagopen Subbody Butoh workshopRecycle Studio
Pretorialaan 4B 4B
RotterdamvrijdagMoondanceCentrum Djoj Rotterdam
Antony Duyklaan 5-7
RotterdamzaterdagEcstatic Dance (original)Centrum Djoj
Antony Duyklaan 5-7
RotterdamzaterdagEcstatic Dance (original)Centrum Djoj
Antony Duyklaan 5-7
RotterdamzaterdagTantric Dance CelebrationDjoj
Antony Duyklaan 5-7
Rotterdamzaterdag2getherinDanceCentrum Djoj
Antony Duyklaan 5
RotterdamzondagMoondanceCentrum Djoj Rotterdam
Antony Duyklaan 5-7
RotterdamzondagWorkshop and jam
Contact Improvisation Dance
Studio Cuartito Azul
Schoterbosstraat 17
Nijmegenmaandagcontactimprovisatie lesStudioTangible
van Welderenstraat 113
NijmegenmaandagContactimprovisatie jamStudioTangible
van Welderenstraat 113
NijmegenvrijdagTantricFlow™-AvondDe Oorsprong
Driehuizerweg 329
NijmegenvrijdagEcstatic DanceRoomsch Leven
Heijendaalseweg 239
NijmegenzaterdagEcstatic DanceRoomsch Leven
Heijendaalseweg 239
KekerdomzaterdagDans en Vuur (schoenen komen voor)Wilderniscafé Waard Van
Weverstraat 94
Kekerdomzondag5 Ritmes® zondagochtendWaard van Kekerdom
Weverstraat 94
CulemborgdinsdagClassic Nia Classt Praathuis
Meerlaan 26
DelftvrijdagEcstatic DanceLijm & Cultuur
Rotterdamseweg 272
DelftvrijdagPure Dance
freedance avond
Lijm & Cultuur
Rotterdamseweg 272
DelftzondagEcstatic DanceLijm & Cultuur
Rotterdamseweg 272
GoudamaandagClassic Nia ClassBuurthuis De Speelwinkel
Raam 60-62
GoudadonderdagOpen les vrouwengroepDe Balzaal
Groen van Prinsterersingel 44
GoudavrijdagFree Dance HoursDe Balzaal
Groen van Prinsterersingel 44
GoudazaterdagBiodanza
samen op zaterdag
De Balzaal Alexanderkazerne
Groen v Prinsterersingel 44
GoudazaterdagBiodanzadag Hellen& GenyDe Balzaal Alexanderkazerne
Groen v Prinsterersingel 44
SchalkwijkwoensdagEcstatic Dance Midden NLDe Wiese
De Wiese 2
WageningendonderdagBiodanza
wekelijkse open groep
Vrije school de Zwaneridder
Arboretumlaan 1
WageningenzaterdagBiodanzafeestTrainingscentrum Kenkon
Nieuwe kanaal 11
WageningenzaterdagZomers BiodanzafeestTrainingscentrum Kenkon
Nieuwe kanaal 11
WageningenzaterdagEcstatic DanceKenkon
Nieuwe Kanaal 11
Den HaagwoensdagPure Dance
5Ritmes dansavond
Centrum Wajid
Prins Hendrikplein 1
Den HaagdonderdagMove IN bodyStudio van de Zon
Cornelie van Zantenstraat 232
Den HaagzaterdagBlissco Dance CelebrationWajid O M Centrum
Prins Hendrikplein 1
Den HaagzaterdagEcstatic Buddha DanceWajid O M Centrum
Prins Hendrikplein 1
Den HaagzaterdagdansmeditatieWajid O M Centrum
Prins Hendrikplein 1
Den HaagzaterdagClub Free PartyConscious Haven
Schedeldoekshaven 131
Den HaagzondagLive! DansPianoDansBarth kapel
Brouwersgracht 2-k
VoorburgdonderdagBewegingsexpressieYin Yang Balance
Van Alphenstraat 2
VoorburgzaterdagWorkshop BalansYin Yang Balance
Van Alphenstraat 2
ArnhemwoensdagWoensdag Wakkert, 5RitmesMFC Klarendal
Kazerneplein 2
ArnhemvrijdagEcstatic DanceLa Cappella
Oude Velperweg 36a
ArnhemvrijdagDansanaUnder The Tree
Klaverlaan 1A
ArnhemzaterdagTantricFlow™-AvondLa Capella
Oude Velperweg 36A
ArnhemzaterdagTandanzaLa Capella
Oude Velperweg 36a
VelpzaterdagBiodanzafeestParkstaete Zalencentrum
Parkstraat 3B
DriebergendonderdagBiodanza, dans het levenCultuurhoek
Engweg 14
Edewoensdag5 Ritmes® WavesKernhuis Kernzaal
Parkrand 60
UtrechtmaandagMovement MedicineStudio 3
Weg naar Rhijnauwen 3
UtrechtmaandagEcstatic Dance YoungEmma Centrum
Cremerstraat 245
UtrechtdinsdagCursus Contact ImprovisatieEmmacentrum
Cremerstraat 245
UtrechtwoensdagA W A K E NTheaterhuis de Berenkuil
Biltstraat 166
Utrechtdonderdag5RitmesStudio 3
Weg naar Rhijnauwen 3
UtrechtvrijdagEcstatic Dance LiveBarbeton
Pythagoraslaan 101
UtrechtvrijdagDans met aandacht
open les
Leister Youngpad 2
UtrechtvrijdagEcstatic DanceBarbeton
Pythagoraslaan 101
UtrechtvrijdagReady? Let's Dance!Theaterhuis de Berenkuil
Biltstraat 166
UtrechtvrijdagVrouwEnHartTheaterhuis de Berenkuil
Biltstraat 166
UtrechtzaterdagFreedance UtrechtTheaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
UtrechtzaterdagSomatic DanceTheaterhuis de Berenkuil
Biltstraat 166
UtrechtzaterdagZoomatic DanceTheaterhuis de Berenkuil
Biltstraat 166
UtrechtzaterdagEcstatic DanceMuziekhuis Lombok
Makassarstraat 84
UtrechtzaterdagyU danceTheaterhuis de Berenkuil
Biltstraat 166
Utrechtzondag5Ritmes Waves Workshopgymzaal
Ina Boudier Bakkerlaan 7
Utrechtzondag5Ritmes Sweat your Prayersgymzaal
Ina Boudier Bakkerlaan 7
UtrechtzondagContact-Improvisatie jamDCU, Danscentrum
Mgr. v.d. Weteringstr 13a
UtrechtzondagSomatic EcstaticThe Universe
Maliebaan 59
AusterlitzwoensdagDance to be FreeHet Lokaal
Oude Postweg 137
ZeistvrijdagMovement MedicineBudo Centrum
Godfried van Seijstlaan 39
LeidenmaandagDansmeditatieVrije School
Maresingel 19
LeidenvrijdagEcstatic DanceYogaroom
Schipholweg 101K
LeidenvrijdagEcstatic DanceYogaroom
Schipholweg 101K
LeidenzondagOpen Floor dansmeditatieYogacentrum Leidse Hout
Groene Maredijk 100
OegstgeestdonderdagOpen Floor dansmeditatieCultuurhuis De Paulus
Warmonderweg 2
AmersfoortmaandagSoulfood 5Ritmes meditatieDe Danswerkplaats
Kleine Koppel 70
AmersfoortwoensdagDans!Het VlinderHuys
Barchman Wuytierslaan 51
AmersfoortwoensdagEcstatic DanceZandfoort aan de Eem
Eemlaan 100
AmersfoortvrijdagDans!Het VlinderHuys
Barchman Wuytierslaan 51
AmersfoortzaterdagDansJeVrij!De Danswerkplaats
Fabrieksstraat 20
DoornvrijdagBiodanza met Ada
voor beginners
Instituut Sansoma
Dorpstraat 26
WarnsveldzaterdagSweaty Saturday't Nut
Breegraven 1
HilversumdinsdagDans de 5RhythmsJenaplanschool de Wilgentoren
Kamerling Onnesweg 2
HilversumzondagDans de 5RhythmsJenaplanschool de Wilgentoren
Kamerling Onnesweg 2
Apeldoornwoensdagopen Biodanza lesApeldoornse popschool
Jean Monnetpark 59
ApeldoornzaterdagBiodanzafeestDe Veste
Fabianusstraat 4
NaardenmaandagClassic Nia Class
wekelijkse open les
Nia- Art of Moves
Amersfoorsestraatweg 16
NaardenvrijdagClassic Nia Class
wekelijkse open les
Nia- Art of Moves
Amersfoorsestraatweg 16
NaardenzaterdagDansJeVrij!Sportcentrum De Lunet
Amersfoortsestraatweg 16
NaardenzondagOpen Floor DansmeditatieNia dansstudio
Amersfoortsestraatweg 16
WeespzondagOpladen & UitrustenYoga-Today
Achtergracht 16
DeventervrijdagSweat your freedomVrije School
Oosterstraat 3a
DeventervrijdagNia lesKunstcircuit
Keizerstraat 70
DeventerzaterdagBiodanzafeestKunstcircuit
Keizerstraat 70
HaarlemwoensdagTrancedansde Regenboogslang
Ceylonpoort 5-25
HaarlemwoensdagDANS en STEMHet lichthuis
Vergierdeweg 456
HaarlemzaterdagSpirit Dance PartySeinwezen
Kinderhuissingel 1
AmsterdammaandagEcstatic DanceOdessa
Veemkade 259
AmsterdammaandagTime to dance 5 rhythmsJungle
2de van Swindenstraat 26
AmsterdamdinsdagEcstatic Dance TuesdayMarktkantine
Jan van Galenstraat 6
AmsterdamdinsdagWake up your body
and dance 5 rhythms
Laagte Kadijk
Balistraat 48A
AmsterdamdinsdagContact Improvisation ClassesAnamorfe Studio
Overtoom 301
AmsterdamdinsdagAfrostatic Dance (Ecstatic Dance)Odessa
Veemkade 259
AmsterdamwoensdagWake up your body
and dance 5 rhythms
Club 8
Admiraal de Ruyterweg 56 b
AmsterdamwoensdagAfrikaanse danslesChassé Dance Studios
Chasséstraat 64
AmsterdamwoensdagEcstatic Contact DanceOdessa
Veemkade 259
AmsterdamdonderdagEcstatic DanceOdessa
Veemkade 259
AmsterdamdonderdagBiodanza op IJburgTempel van Alledag
Jan Vrijmanstraat 337
AmsterdamdonderdagBiodanza weekgroep
in A'dam-Nrd
Buurtkamer Kadoelen
Nathan F. Israëlweg 3a
AmsterdamdonderdagShamanic Ritual
Trance Dance
The Conscious Club
Lauriergracht 142
AmsterdamdonderdagWaveLengthSpeeltuingebouw Wittenburg
Fortuinstraat 4
AmsterdamvrijdagWake up your body
and dance 5 rhythms
Club 8
Admiraal de Ruyterweg 56 b
AmsterdamvrijdagOpenbare MassagedansHappy Wo-Man centrum
Hendrik van Wijnstraat 10
AmsterdamvrijdagDiadansVr. studio's
Vredenburgsteeg 35
AmsterdamvrijdagEcstatic DancehallOdessa
Veemkade 259
AmsterdamzaterdagZaterdag jams amsterdamstudio 100
Wittenstraat 100
AmsterdamzaterdagEcstatic DanceOdessa
Veemkade 259
AmsterdamzaterdagTantric Dance CelebrationMirror Centre
Ter Gouwstraat 3
AmsterdamzaterdagTantric Dance ExperienceMirror Centre
Ter Gouwstraat 3
AmsterdamzaterdagClub Free PartyMirror Centre
Ter Gouwstraat 3
AmsterdamzondagEcstatic Dance SundayDe Jungle
Tweede van Swindenstraat 24
Amsterdamzondagthe EnergizerChasse Dance Studio's
Chasséstraat 64
AmsterdamzondagQueerstatic DanceOdessa
Veemkade 259
AmsterdamzondagDANS@DOCSolid Ground Movement
IJpromenade 2
EnschededonderdagConnected DanceLandgoed Algoed
Burg. Stroinkstraat 411
EnschedevrijdagEcstatic DanceLandgoed AlGoed
Burg. Stroinkstraat 411
ZaandamvrijdagZaandans 5RitmesDe Yogapoort
Oud Zaenden 2b
BornemaandagClassic Nia Class
Dolfijn Body & Mind
De Zonnebloem
Akker 7
BornedonderdagClassic Nia Class
Dolfijn Body & Mind
De Zonnebloem
Akker 7
HeerdedonderdagTantricFlow™-AvondHelios Centrum
Badhuisweg 3
CastricumvrijdagDansmeditatiede Ronde Zaal Geesterhage
Geesterduinweg 3
ZwollevrijdagEcstatic Dance YoungJ Wresinkski Cultuur St
Floresstraat 21
OudorpzaterdagHappy Dance AlkmaarWijkcentrum "de Oever"
Amstelstraat 1
Alkmaardinsdag5Ritmes Dans het Leven NuVrije School De Sterrenzanger
Mercuriusstraat 13
AlkmaardinsdagEcstatic Dance ChurchWitte kerk
Kerklaan 4
AlkmaardonderdagEcstatic Dance ChurchWitte kerk
Kerklaan 4
AlkmaarzaterdagEcstatic DanceTAQA Theater De Vest
Canadaplein 2
Hoornmaandag5Ritmes DansmeditatieTalententheater
Weeshuistuin 1
LeeuwardenvrijdagDansfeest Het Festival.NUTheater de Bres
Schoolstraat 4
GroningendinsdagTantricFlow™-Avondde Vrije Ruimte
Timpweg 3
GroningenwoensdagBodies In ContactEdanZ
van Oldenbarneveltlaan 6
GroningendonderdagShowUP 5Rhythms WavesStudio 3, EdanZ
van Oldebarneveltlaan 6
Groningenzaterdag"The Dancing Buddhas"Het HeerenHuis
Spilsluizen 9
GroningenzondagContact ImprovisationEdanz
Oldebarneveltlaan 6
GroningenzondagHoly Sunday 5Rhythms WavesStudio 3, EdanZ
van Oldebarneveltlaan 6
WinsumzaterdagDansfeest Het Festival.NUDe Schuur
Lombok 2