blotevoetendans.NU

de agenda voor de
bewuste dansers

2 dagen Biodanza & Stembevrijding
op naar 3000 sessies

Kies een plaats op afstand waarvan evenementen gesorteerd worden. Je kunt dit later eenvoudig wijzigen. (De plaats wordt bewaard in een cookie.)

Deze lijst bevat evenementen met een danscomponent die in de komende periode, van minimaal drie maanden, minstens één maal voorkomen. Klik op de naam voor de planning van een evenement. Voor evenementen per dag zie de evenementagenda.


plaatsdagevenementlocatie
MaastrichtdinsdagDanscreatieDe Witte Boog
Pastoor Moormanstraat 96
MaastrichtzaterdagWorld Groove Dance ClubKumulus
Herbenusstraat 89
MaastrichtzondagButoh DansimprovisatieDansatelier INAZUMA
Romeinsebaan 299b
HeerlenvrijdagEcstatic DanceSavelbergklooster
Gasthuisstraat 2
Diestzaterdag5 Rhythms
vrije dansavond
Begijnhof
Infirmeriestraat z/n
DiestzaterdagDans op live
wereldpercussie
Begijnhof
Infirmeriestraat z/n
DiestzaterdagOpen avond
Movement Medicine
Begijnhof
Infirmeriestraat z/n
Beekdinsdag5 Ritmes® open lesdanszaal Artamuse
Dr. Stassenstraat 88
ElsloodonderdagWorkshop DansexpressieMaaslandcentrum
Burg. Maenenstraat 45
GeleenzaterdagBiodanza LiveLife workshophet TrefCentrum
Molenstraat 42
HulstdinsdagClassic Nia ClassSportcentrum Delta
Oude Zoutdijk 4
HulstvrijdagClassic Nia ClassSportcentrum Delta
Oude Zoutdijk 4
RoermondvrijdagEcstatic danceUrsula kapel
Voogdijstraat 24
HeythuysendonderdagDans Je Hart
open en doorgaande groep
de Vlindertuin
St. Antoniusstraat 45
EindhovenvrijdagEcstatic DanceZalencentrum
Hoogstraat 297a
EindhovenzaterdagEcstatic DanceScala
Kardinaal de Jongweg 75
EindhovenzaterdagSprankelend
Blotevoetendansfeest
S-Plaza
Bleekweg 1F
EindhovenzondagMoving into ConnectionStudio 19, PlanB
Hurksestraat 19
HeerlevrijdagBiodanzaBuurthuis de Schalm
Herelsestraat 100
Roosendaalvrijdagdans je Frank en Vrijboerderij
Damastberg 110
TilburgwoensdagClassic Nia ClassLOFT-Studio 5
Ringbaan Oost 8-17
BredamaandagDans je LichtCopacabana
Overakkerstraat 190
BredawoensdagDansworkshop danscoaching
'Verlangen naar verbinding'
Praktijkruimte Coaching
Takkebijsters 72
BredavrijdagDansworkshop danscoaching
'Zachte kracht'
Praktijkruimte Coaching
Takkebijsters 72
BredavrijdagEcstatic DanceLibre dance&more
Gieterijstraat 8a
BredavrijdagEcstatic Dance
Special
Libre dance&more
Gieterijstraat 8a
Bredavrijdag5Ritmes Drop InCopacabana
Overakkerstraat 190
BredavrijdagDans je LichtCopacabana
Overakkerstraat 190
BredazaterdagMassagedansCopacabana
Overakkerstraat 190
BredazaterdagEcstatic DanceMariendal
Duivelsbruglaan 13
BredazaterdagDans je LichtCopacabana
Overakkerstraat 190
BredazondagBiodanzaCopacabana
Overakkerstraat 190
SchijndelvrijdagInner WavesHet Gasthuis
Lidwinahof 70
BoekelvrijdagMassagedansAteljee13b
Neerbroek 13A
BoekelzaterdagMassagedansAteljee13b
Neerbroek 13A
VierlingsbeekmaandagClassic Nia ClassJoffershof
Laurentiusstraat 2
UdenzaterdagFeeling GroovyKunst&Co (ingang bib)
Mondriaanplein 16a
Den BoschwoensdagDansen op de Paradebuiten
Parade
Den BoschvrijdagDansen op blote voetenPand 18
St. Josephstraat 18
Den Boschvrijdagchakradans/ontspanningsdansPand 18
St. Josephstraat 18
Den BoschvrijdagSacred Pause 5Ritmespand 18
St. Josephstraat 18
Den BoschzaterdagEcstatic DancePand18
St.Josephstraat 18 1e verd
Den BoschzaterdagSacred Pause 5Ritmespand 18
St. Josephstraat 18
Den BoschzondagSunday Morning Delightpand 18
St. Josephstraat 18
Den BoschzondagSacred Pause 5Ritmespand 18
St. Josephstraat 18
GorinchemmaandagDans JOUW DansmeditatieCSG De Bunker
De Vijfde uitgang 5
GorinchemvrijdagDans JOUW Dans!CSG Gorinchem
De Vijfde uitgang 5
GorinchemvrijdagDans JOUW Dans meditatie Women OnlyDe Toekomst
Voermanstraat 2
GorinchemzaterdagDans JOUW Dans!CSG Gorinchem
De Vijfde uitgang 5
HarenzondagTandanza
Grenzen verkennen en aangeven
Biodanzasalon
Eindstraat 18
RotterdammaandagClassic Nia ClassSoulTango studio
Aleidistraat 3
RotterdammaandagZen en FitnessDjoj
Antony Duyklaan 5-7
Rotterdamwoensdag5RhythmsDe Danszaal
G.W. Burgerplein 14A
RotterdamwoensdagClassic Nia ClassGroh Fysiotherapie
Minervaplein 2
RotterdamdonderdagPure Dance | De 5-RitmesCentrum Djoj
Antony Duyklaan 5-7
Rotterdamdonderdagopen Subbody Butoh workshopRecycle Studio
Pretorialaan 4B 4B
RotterdamvrijdagMoondanceCentrum Djoj Rotterdam
Antony Duyklaan 5-7
RotterdamvrijdagAUM Awareness ,
Understanding, Meditation
Djoj
Antony Duyklaan 5-7
RotterdamzaterdagEcstatic Dance (original)Centrum Djoj
Antony Duyklaan 5-7
RotterdamzaterdagEcstatic Dance (original)Centrum Djoj
Antony Duyklaan 5-7
RotterdamzaterdagDansTonen
(voorheen Abundance)
Cuartito Azul
schoterbosstraat 17
RotterdamzondagWorkshop and jam
Contact Improvisation Dance
Studio Cuartito Azul
Schoterbosstraat 17
Nijmegenmaandag5 Ritmes® open lesDanslokaal
Waalbandijk 12F
Nijmegenmaandagdance-touch / contact-improvisatieStudioTangible
van Welderenstraat 113
NijmegenmaandagClassic Nia ClassDependance school
Dingostraat 71
NijmegenmaandagWorkshop: OvergaveCordium
De Ruyterstraat 65
NijmegenwoensdagClassic Nia ClassMaxstudios
van Rosenburgweg 6
NijmegenwoensdagVrouwenmassagedansArati Ruimte
Sikkelstraat 3
NijmegendonderdagClassic Nia ClassSportgezondheidscentrum '82
Thijmstraat 141
NijmegenvrijdagTandance
geblinddoekt dansen
Ark van Oost
Cipresstraat 154
NijmegenvrijdagTantricFlow™ dansavondde Oorsprong
Driehuizerweg 321
NijmegenzaterdagEcstatic DanceRoomsch Leven
Heijendaalseweg 239
NijmegenzaterdagGaia DanstHuiskamerrestaurant
Babylon
Kwakkebergweg 150
NijmegenzaterdagIbiza Beach PartyBeachfabriek
Waalbandijk 12-C
KekerdomzaterdagDans en VuurWilderniscafé Waard Van
Weverstraat 94,
Kekerdomzondag5 Ritmes® zondagochtendWaard van Kekerdom
Weverstraat 94
CulemborgdinsdagClassic Nia Classt Praathuis
Meerlaan 26
DelftvrijdagEcstatic DanceLijm & Cultuur
Rotterdamseweg 272
DelftzondagEcstatic DanceLijm & Cultuur
Rotterdamseweg 272
GoudamaandagClassic Nia ClassBuurthuis De Speelwinkel
Raam 60-62
GoudavrijdagFree Dance HoursDe Balzaal Alexanderkazerne
Groen v Prinsterersingel 44
GoudazondagBiodanza 'Ware liefde'De Balzaal
Groen van Prinsterersingel 44
WageningenzaterdagBiodanzafeestTrainingscentrum Kenkon
Nieuwe kanaal 11
DuivenzondagBiodanza Matinee't Muziekhuus
Visserlaan 39
Den HaagdinsdagOpen Floor DansCLOUD Danslab
De Constant Rebequeplein 20-b
Den HaagwoensdagPure Dance | De 5-RitmesCentrum Wajid
Prins Hendrikplein 1
Den HaagzaterdagBlissco Dance CelebrationWajid O M Centrum
Prins Hendrikplein 1
Den HaagzaterdagEcstatic Buddha DanceWajid O M Centrum
Prins Hendrikplein 1
Den HaagzaterdagdansmeditatieWajid O M Centrum
Prins Hendrikplein 1
Den HaagzaterdagBiodanza partyHeldringschool
IJsvogelplein 10
Den HaagzondagDansZinK'dans
van Merlenstraat 65c
Den HaagzondagBiodanza partyHeldringschool
IJsvogelplein 10
VoorburgzaterdagWorkshop Neem RuimteYin Yang Balance
Van Alphenstraat 2
VoorburgzaterdagWorkshop Presence: aanwezig zijnYin Yang Balance
Van Alphenstraat 2
VoorburgzaterdagWorkshop Reflectie in BewegingYin Yang Balance
Van Alphenstraat 2
ArnhemwoensdagWoensdag WakkertMFC Klarendal
Kazerneplein 2
ArnhemvrijdagdansexpressieLa Cappella
Oude Velperweg 36a
ArnhemvrijdagBiodanza
Dans het leven
De Nieuwe Hommel
De Wiltstraat 6
ArnhemzaterdagTandanza
en daarna vrij dansen
La Capella
Oude Velperweg 36a
ArnhemzaterdagDansanaUnder The Tree
Klaverlaan 1A
ArnhemzondagGeblinddoekte dans
'Lichtreis in het donker'
Beyond Illusion
Meijnerswijk 23
VelpzaterdagBiodanzafeestParkstaete Zalencentrum
Parkstraat 3B
DriebergenzondagBiodanza StiltedagVS De Vuurvogel
Faunalaan 250
EdezaterdagEcstatic DanceKenkon
Nieuwe Kanaal 11
UtrechtmaandagMovement MedicineStudio 3
Weg naar Rhijnauwen 3
Utrechtwoensdag(Re)Light Your FireTheaterhuis de Berenkuil
Biltstraat 166
UtrechtdonderdagPLAY! AbundanceYouké
Koppestokstraat 38
UtrechtvrijdagEcstatic DanceBarbeton
Pythagoraslaan 101
UtrechtvrijdagNatarajTivoli Vredenburg- Cloud 9
Vredenburgkade 11
UtrechtvrijdagEcstatic Dance LiveBarbeton
Pythagoraslaan 101
UtrechtvrijdagAUM meditatieStudio Patricia
Weg naar Rhijnauwen 3
UtrechtvrijdagDans met aandacht
open les

Leister Youngpad 2
UtrechtzaterdagIntimate MovesYoga Moves
St. Janshovenstraat 1
UtrechtzaterdagFreedance UtrechtTheaterhuis De Berenkuil
Biltstraat 166
UtrechtzaterdagNatarajTivoli Vredenburg- Cloud 9
Vredenburgkade 11
UtrechtzaterdagSomatic DanceTheaterhuis de Berenkuil
Biltstraat 166
UtrechtzaterdagTrusting the ProcessTheaterhuis de Berenkuil
Biltstraat 166
Utrechtzondag5Ritmes Waves Workshopgymzaal
Ina Boudier Bakkerlaan 7
Utrechtzondag5Ritmes Sweat your Prayersgymzaal
Ina Boudier Bakkerlaan 7
UtrechtzondagTantric Dance - A course in LoveDanscentrum Utrecht
Mgr. vd Weteringstr. 13-A
AusterlitzdinsdagDance to be FreeDorpshuis 't Trefpunt
Schooldwarsweg 19
AusterlitzzaterdagDance into stilnessDorpshuis
Schooldwarsweg 19
ZeistvrijdagMovement MedicineDe Basis
Lievendaallaan 2
LeidenmaandagDansmeditatieVrije School
Maresingel 19
LeidenzaterdagDancing ThroughVrijeschool Mareland
Maresingel 19
LeidenzaterdagVerdiepingsdag 5Ritmes
'Empowering the Heart'
Vrije School
Maresingel 19
LeidenzaterdagVerdiepingsdag 5Ritmes
'Empowering the Soul'
Vrije School
Maresingel 19
LeidenzondagOpen Floor dansmeditatieBuurtcentrum Matilo
Zaanstraat 126
LeidenzondagOpen Floor dansmeditatieYogacentrum Leidse Hout
Groene Maredijk 100
SpankerenvrijdagEcstatic DanceDorpshuis Spankeren
Loohof 65
OegstgeestdonderdagOpen Floor dansmeditatieCultuurhuis De Paulus
Warmonderweg 2
RoelofarendsveenvrijdagClassic Nia ClassStudio Yoga-Touch
Pasteurweg 53
AmersfoortmaandagSoulfood 5Ritmes meditatieDe Danswerkplaats
Kleine Koppel 70
AmersfoortwoensdagDans!Het VlinderHuys
Barchman Wuytierslaan 51
AmersfoortdonderdagDance into your RootsDansAtelier a/d Eem
Havenweg 21E
AmersfoortzaterdagDansJeVrij!De Danswerkplaats
Fabrieksstraat 20
Lage VuurschezaterdagDancing in the WoodsDe Furs
Slotlaan 2a
EibergenzaterdagMahadeva MantraDans
en FreeDance Dj
Centrum Goud
Hondevoort 18
ZutphenzondagDansstroomIntuïtieve Trainingen
Hanzeweg 6
WarnsveldzaterdagDansende VoetenCultureel Centrum 'T Nut
Breegraven 1
WarnsveldzaterdagSweaty Saturday't Nut
Breegraven 1
HaaksbergendonderdagTaiChiDansLand van Lisa
Van Ouwenallerlaan 6
VoorstzondagHeartmatters
- Nieuwsgierigheid
de Kapel
Enkweg 1
LochemdinsdagDansmeditatieYogazaal
Wapen van Lochem 7
Lochemdinsdagdansexpressie/ improvisatieYogazaal
Wapen van Lochem 7
Apeldoornwoensdagopen Biodanza lesApeldoornse popschool
Jean Monnetpark 59
ApeldoornzaterdagBiodanzafeestDe Veste
Fabianusstraat 4
AmstelveenvrijdagAvondlessen Open FloorShiva Yoga Centrum
Lindenlaan 75
NaardenmaandagClassic Nia Class
wekelijkse open les
Nia- Art of Moves
Amersfoorsestraatweg 16
NaardenvrijdagClassic Nia Class
wekelijkse open les
Nia- Art of Moves
Amersfoorsestraatweg 16
NaardenzaterdagDansJeVrij!Sportcentrum De Lunet
Amersfoortsestraatweg 16
Naardenzondagbiodanza verdiepingsdag
'Eigenwaarde'
De Lunet
Amersfoortsestraatweg 16
Naardenzondagbiodanza verdiepingsdag
'Mannen-Vrouwen'
De Lunet
Amersfoortsestraatweg 16
Naardenzondagbiodanza verdiepingsdag
'mysterie van liefde'
De Lunet
Amersfoortsestraatweg 16
NaardenzondagOpen Floor DansmeditatieNia dansstudio
Amersfoortsestraatweg 16
WeespwoensdagBiodanza wekelijkse open lesSynagoge
Nieuwstraat 3
DeventermaandagMonday Morning Moves
Open Floor dans
Kunstcircuit
Keizerstraat 70
DeventervrijdagSweat your freedomVrije School
Oosterstraat 3a
DeventervrijdagNia lesKunstcircuit
Keizerstraat 70
DeventerzaterdagMantradansEtty Hillesum Centrum
Roggestraat 3
DeventerzaterdagBiodanzafeestKunstcircuit
Keizerstraat 70
HaarlemdinsdagDansmeditatie't Hart
Kleine Houtweg 18
HaarlemwoensdagTrancedansde Regenboogslang
Ceylonpoort 5-25
HaarlemvrijdagVerrukkelijk dansende Regenboogslang
Ceylonpoort 5-25
HaarlemvrijdagVrij Dansen!Spiritueel centrum Regenboogslang
Ceylonpoort 5-25
HaarlemzaterdagSpirit Dance PartySeinwezen
Kinderhuissingel 1
HaarlemzondagGeblinddoekte dans
'Lichtreis in het donker'
centrum de Regenboogslang
Ceylonpoort 5-25
AmsterdammaandagAfrikaanse danslesChassé Dance Studios
Chasséstraat 64
AmsterdammaandagEcstatic DanceOdessa
Veemkade 259
AmsterdamdinsdagEcstatic Dance TuesdayClub 8
Admiraal de Ruyterweg 56 b
AmsterdamdinsdagWake up your body
and dance 5 rhythms
Studio Lijfwijs
Laagte Kadijk 20
AmsterdamdinsdagTime to dance 5 rhythmsJungle
2de van Swindenstraat 26
AmsterdamdinsdagContact Improvisation ClassesAnamorfe Studio
Overtoom 301
AmsterdamwoensdagWake up your body
and dance 5 rhythms
Club 8
Admiraal de Ruyterweg 56 b
AmsterdamwoensdagAfrikaanse danslesChassé Dance Studios
Chasséstraat 64
AmsterdamwoensdagDance DojoGamelanhuis
Veemkade 578
AmsterdamwoensdagEcstatic Dancekerk
Ruigoord 76
AmsterdamwoensdagBiodanza open lesDe Eester
Van Eesterenlaan 266
AmsterdamwoensdagBiodanzaHet Gamelanhuis
Veemkade 578
AmsterdamdonderdagEcstatic DanceOdessa
Veemkade 259
AmsterdamdonderdagBiodanza op IJburgTempel van Alledag
Jan Vrijmanstraat 337
AmsterdamdonderdagBiodanzalesBuurtkamer Kadoelen
Nathan F. Israëlweg 3a
AmsterdamvrijdagTantric Dance open avondMirror Centre
Ter Gouwstraat 3
AmsterdamvrijdagWake up your body
and dance 5 rhythms
Club 8
Admiraal de Ruyterweg 56 b
AmsterdamvrijdagChitta!Centrum voor Happiness
Hendrik van Wijnstraat 10
AmsterdamvrijdagOpenbare MassagedansHappy Wo-Man centrum
Hendrik van Wijnstraat 10
AmsterdamvrijdagDiadansVr. studio's
Vredenburgsteeg 35
AmsterdamzaterdagZaterdag jams amsterdamstudio 100
Wittenstraat 100
AmsterdamzaterdagEcstatic DanceOdessa
Veemkade 259
AmsterdamzaterdagBlotevoetendansfeestje!
In verbinding
Buurtkamer Kadoelen
Nathan F. Israëlweg 3a
AmsterdamzaterdagNatarajDe Jungle
Tweede van Swindenstraat 26
AmsterdamzondagEcstatic Dance SundayClub 8
Admiraal de Ruyterweg 56 b
Amsterdamzondagthe EnergizerChasse Dance Studio's
Chasséstraat 64
AmsterdamzondagQueerstatic DanceOdessa
Veemkade 259
EnschededinsdagWorkshop DanscoachingLandgoed AlGoed
Burg. Stroinkstraat 411
Enschededonderdag5Ritmes dansenLandgoed AlGoed
Burg. Stroinkstraat 411
EnschedevrijdagContact Improvisation KahBamMuziek Atelier (2nd floor)
Roomweg 167
EnschedevrijdagEcstatic DanceLandgoed AlGoed
Burg. Stroinkstraat 411
EnschedevrijdagContact Improvisation KahBamMuziek Atelier (2nd floor)
Roomweg 167
BloemendaalvrijdagEcstatic Dance ChurchRafaelskerkje
Popellaan 1
AlmeredinsdagBiodanza wekelijkse open lesFilmwijkcentrum
Walt Disneyplantsoen 76
HarderwijkvrijdagDans Meditatiede Roef
Zuiderzeepad 1
BornemaandagClassic Nia Class
Dolfijn Body & Mind
De Zonnebloem
Akker 7
BornedonderdagClassic Nia Class
Dolfijn Body & Mind
De Zonnebloem
Akker 7
CastricumwoensdagDansmeditatiede Ronde Zaal Geesterhage
Geesterduinweg 3
CastricumvrijdagDansmeditatiede Ronde Zaal Geesterhage
Geesterduinweg 3
ZwollezondagEigenWijzeDansDanslab
Mimosastraat 1
OudorpzaterdagHappy Dance AlkmaarWijkcentrum "de Oever"
Amstelstraat 1
Alkmaardinsdag5Ritmes Dans het Leven NuVrije School De Sterrenzanger
Mercuriusstraat 13
AlkmaarzaterdagEcstatic DanceTAQA Theater De Vest
Canadaplein 2
Hoornmaandag5Ritmes DansmeditatieTalententheater
Weeshuistuin 1
BergenzondagLazy Sunday Ecstatic Dance DagBerkeley
Nesdijk 20H
CoevordenwoensdagBodyFitBody&Mind Sport
Robertweg 10
LeeuwardenvrijdagDansfeest Het Festival.NUTheater de Bres
Schoolstraat 4
Groningendonderdag5Rhythms SweatTravertijn
Travertijnstraat 6
GroningendonderdagThursday Waves - 5Rhythms® Edanz
Oldebarneveltlaan 6
GroningenvrijdagTantric Moments DanceEdanZ - Studio 3
Oldebarneveltlaan 6
GroningenvrijdagNatarajHuize Maas
Vismarkt 52
Groningenzaterdag"The Dancing Buddhas"Het HeerenHuis
Spilsluizen 9
GroningenzaterdagEcstatic DanceEdanz
van Oldenbarneveltlaan 6
GroningenzondagContact ImprovisationEdanz
Oldebarneveltlaan 6
GroningenzondagHoly Waves 5R practiceEdanz
Oldebarneveltlaan 6